Неділя
18.11.2018
06:54
Вітаю Вас Гість
RSS

Вивчаємо економіку разом
(сайт вчителя економіки та правознавства Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Каталог статей »
Меню сайту

Категорії розділу
Нобелівські лауреати [9]
Історії успіху [6]

Наше опитування
Вам подобається мій сайт?
Всього відповідей: 527

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Видатні економісти » Історії успіху

Поради успішних: мрії Діснея, масштабність Трампа та інноваторство Джобса


Універсальних порад як досягнути успіху немає, але є рекомендації експертів, які можуть поділитися своїм досвідом. Сьогодні ми дізнаємось, що таке «ставлення до успіху» в Уолта Діснея (Walt Disney),  які універсальні ідеї допомагають Дональду Трампу (Donald Trump)  та якими принципами в житті послуговується Стів Джобс (Steve Jobs).

«Думай, вір, мрій та кидай виклики»
                                                                          Уолт Дісней

Коли Уолт Дісней попрямував на Захід за своєю мрією, він продав усе своє майно, щоб купити квиток на потяг першого класу. Але навіщо їхати першим класом невідомо куди?! Це і є приклад «орієнтованості на успіх»: коли усі твої дії інтуїтивно продумані, і ти у них впевнений. Переживання такого стану можна передати через вислів самого Діснея: «Думай, повір, мрій та кидай виклики»:

Думайте. Процес, який має йти з самих глибин Вашої душі. Мислити – це важкий процес, ось чому ми так мало цим займаємось. Цей процес дозволяє занурити Ваші мрії у глибину Вашої уяви – це місце, де складаються Ваші життєві плани. Завжди записуйте Ваші важливі думки та ідеї, адже вони можуть стати основою майбутнього успіху.

Вірте. Повірте у Ваші думки, будьте переконані, що Ваші ідеї правильні. Перед тим, як щось розпочати, потрібно багато докласти сил, доки хтось ще повірить у тебе. Справжня віра рятує Вас від неприємних життєвих ситуацій та вберігає від втрати надії. Віра, в глибині нас, і вона може пронести Вас крізь скептиків та «викрадачів мрій», яка кажуть, що Ви ніколи цього не зробите. Не вірте у те, що ви чуєте. Вірте, у те, що заховане у Вашому серці.

Мрійте. Мрійте велично та глобально. Мрійте неможливими та неймовірними мріями. Не мрійте стандартно, а мрійте екстраординарно. Вище мрійте. Напишіть Вашу мрію, прочитайте Вашу мрію, а також мисліть Вашою мрією. Навіть коли Діснею було за п’ятдесят, він часто задавав собі питання «Що ж я мрію зробити, коли виросту?». А тому ніколи не втрачайте «дитину» у своїй душі.

Кидайте виклики. Смійте бути прекрасним, великодушним та чудовим. Кидайте виклик усім задачам: вивченню іноземної мови, участі у марафоні, мандрівці навколо світу, а головне наважтесь бути справжнім лідером. Двічі, тричі кидайте виклики! Контактуйте з прекрасними людьми, які роблять хороші справи.

Немає нічого більш злочинного для фінсового благополуччя, аніж придумати відмінну ідею, і відмовитися від її вітлення.
                                                                                                                      Дональд Трамп

Від творчих особистостей перейдемо до фінансових гігантів. Дональд Трамп, відомий американський бізнесмен та шоумен ділиться своїми порадами для людей, які хочуть бути успішними у всьому:

Будь-яка справа з пристрастю. Дональд Трамп завжди рекомендує діяти «пристрасно!». Через таку здатність виникає можливість мислити масштабно.  Пристрасть – те, що керує нами йти вгору, щоб не сталось.

Будьте наполегливим. Дональд Трамп не дозволяє будь-якому працівникові під його керівництвом, здаватися, поки не вичерпані всі можливості досягнення успіху у вирішенні конкретної задачі. Для успішних підприємців завзятість та наполегливість є життєво важливими.

Мисліть масштабно. Почніть з малого, але мисліть  глобально. Це завжди потрібно, щоб почати проект. Не поспішати і рухайтесь крок за кроком, повільно, але впевнено у правильному руслі. Однак, Дональд Трамп завжди заохочує своїх друзів та команду не боятися робити більші кроки, аніж ті, які вони можуть зробити. Масштабне мислення може принести хороші результати.

Будьте як губка для інформації та нових ідей. Інформація має важливе значення. Ми не можемо знати вдосталь, адже світ весь час розвивається та змінюється. Дональд Трамп радить знаходити час для спілкування з колегами та друзями, які можуть поділитися останніми важливими новинами. Таку ж роль може відігравати Інтернет та бізнес-книги.

Дійте активно, але обдумано. Після того, як ми маємо все, що потрібно для проекту, потрібно зробити вирішальний крок – приступити до дії. Але у зв’язку з цим, Дональд Трамп мислить по-іншому: потрібно при необхідності бути готовим і зробити крок назад і чекати, щоб зробити наступний крок для ще кращого результату. Одна з його ключових порад: «Багато людей бояться потерпіти невдачу, і це є причиною для уникнення спроб. Вони говорять, але не роблять. Це прекрасна формула цілковитої невдачі».

Навчіться вести переговори. Якщо ми хочемо досягати успіху в житті і в бізнесі, життєво важливим є навчитися вести переговори. У зв’язку з цим, Дональд Трамп каже: «Навчитися вести переговори є цінною властивістю, адже час завжди єднає когось з кимось».

Користуйтесь конкуренцією. У житті і в бізнесі, ми змушені постійно конкурувати. За для досягнення успіху,  ми намагаємося постійно бути кращими, аніж наші конкуренти. За словами Дональда Трампа, конкуренти є тими, хто мотивує нас бути кращими людьми і домагатися більших успіхів. А тому можна стверджувати, що конкуренція змушує нас бути «великим».

Будьте на позитиві. Особиста та командна емоційна атмосфера неабияк впливає  на досягнення поставлених цілей. Позитивне мислення – є основою хорошої роботи, бо воно формує стратегію нашої поведінки та всі наші дії.

Вкладайте красу у все, що робите. Неможливо мати хороші результати, якщо Ви не вкладаєте у них щось більше. Такою цінністю є краса та любов, яка робить те, що Ви зробили набагато кращим, важливим, а головне цінним. Люди обов’язково це оцінять.

Не бійтеся потрапити «на очі» публіці. Хороші, а головне цінні результати мають стати «до стоянням» громадськості. Не бійтеся про них розповідати, і ставати відомими. Якщо Ви все чесно та наполегливо робите, чого Вам боятися?! Формуйте постійно свій особистий бренд.

План Б. На відміну від попередньої поради «завжди користуйся планом», Дональд Трамп підсказує, що цього мало. Потрібно мати альтернативний план до головного, адже наперед знати всі ситуації – неможливо. Будьте готовим до будь-яких «поворотів долі».

Кажіть «Ні». Іноді заперечити чи не підтримати є справою важкою. А тому потрібно вдосконалювати вміння казати людям та ідея «ні»: важливо розуміти чи піде на користь Вам, чи Вашому бізнесу те, що Ви скажете «так».

Не дозволяйте поглядам інших заглушити свій особистий внутрішній голос.
                                                                                                                                         Стів Джобс

Стів Джобс, великий інноватор та підприємець, який створив не одну успішну компанію (Pixar, Apple) має свої принципи діяльності для людей, які хочуть започаткувати свою власну справу та бути першими у всьому, чим займаються:

Займайтесь тим, що ви любите. Знайдіть справжню свою пристрасть і тоді можна багато чого змінити! Єдиний спосіб зробити «велику» роботу, це просто любити її.

SWOT-аналіз. Як тільки Ви починаєте нову справу чи проект, одразу напишіть на папері список сильних і слабких сторін майбутньої ідеї. «Не соромтеся викидати погані яблука з компанії».

Намагайтеся стати лідером ринку. Створюйте чи керуйте кращими технологіями у всьому, що Ви робите. Якщо є ще кращі технології – використовуйте їх, навіть якщо їх ніхто не використовує. Будьте першими, і зробіть його промисловим стандартом.

Фокусуйтесь на результатах. Оточуючі оцінюють Вас по продуктивності, а тому потрібно робити акцент на  результатах. Станьте мірилом якості для інших. Створюйте середовище досконалості навколо себе, і тоді успіх «піде» Вам на зустріч.

Попросіть зворотній зв’язок. Намагайтеся отримувати feedback’и від людей з різним життєвим досвідом: це дозволить поглянути на проблему/задачу під різними кутами. Особливо, не забувайте слухати людей, на кого спрямована Ваша діяльність – вони основа.

Інновації. Інновації відрізняють лідера від послідовника. Вмійте делегувати, аби зосередитися на створенні радикально інноваційних речей. Співпрацюйте з людьми, які також бажають створювати кращі в світі продукти.

Але пам’ятайте, що зміна будь-якої ситуації чи досягнення поставлених цілей – все це залежить лише від Вас. Ніякі «поради для успіху» не зроблять з Вас успішну людину, якщо Ви цього не захочете. Поради мають для Вас бути лише підказками, але не «вказівниками» руху. Немає нічого неможливого.

Джерело – OpenStudy

Категорія: Історії успіху | Додав: Alla-Petrivna (07.11.2012)
Переглядів: 799 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайту