Неділя
18.02.2018
13:28
Вітаю Вас Гість
RSS

Вивчаємо економіку разом
(сайт вчителя економіки та правознавства Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Каталог файлів »
Меню сайту

Категорії розділу
Матеріал для всіх [40]
Основи споживчих знань [12]
5 клас [6]
6 клас [2]
7 клас [2]
8-9 клас [8]
10 клас [14]
11 клас [10]
творчі роботи учнів 5 клас [6]
творчі роботи учнів 6 клас [3]
творчі роботи учнів 8 -9 клас [3]
творчі роботи учнів 10 клас [1]
творчі роботи учнів 11 клас [0]

Наше опитування
Вам подобається мій сайт?
Всього відповідей: 525

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Матеріали для учнів » творчі роботи учнів 5 клас

Мова жестів
16.04.2010, 18:32
На мал. 136 зображено дві люди, тіла яких розгорнені у напрямку до уявної вершине трикутника. Така поза
є невербальним запрошенням до третьої людини приєднатися до них, вставши на місце цієї третьої крапки. Ці дві люди на малюнку демонструють рівність соціального положе-нія, що видно з їх однакових жестів і пози, а кут, під яким тіла повернені один одному, указує на невимушений характер їх бесіди.
нанесение логотипа. Утворення трикутника запрошує третю людину, рівну в соціальному відношенні, приєднатися до їх розмови. Якщо в компанію приймається четверта людина,, то утворюється квадрат, а якщо п’ятий, то формуються -два трикутника або круг.
Закриті Позиції
Коли потрібно встановити відносини власності або інтім-ності, то кут між тілами зменшується до нуля градусів.
Чоловік, охочий захопити жінку, використовує цей прийом разом з іншими прийомами залицяння. Він не просто повертає своє тіло до неї, але і звужує відстань між ними, …

Кути і Трикутники →
Filed under:
Мова жестів від
Види Рукостискань
January 19, 2008

Його головне призначення в тому, щоб зберегти дистанцію і не допустити людини в свою інтимну зону. Це рукостискання використовується також з метою захисту своєї особистої території людьми, що виросли в сільській місцевості і мали ширшу інтимну зону.
Селяни, проте, при цьому нахилятимуться вперед або навіть балансувати на одній нозі.
Мова жестів masterschool.dp.ua Потиск кінчиків пальців нагадує потиск прямою незігнутою рукою, невиконане до кінця: замість руки, помилково, в долоню полягають тільки пальці. Навіть якщо ініціатор вітання доброзичливо настроєний по відношенню до реципієнта, фактично він не упевнений в собі.
Як і у попередньому випадку, мета цього рукостискання полягає в тому, щоб тримати партнера на зручній для себе відстані.
Рукостискання, при якому ініціатор тягне руку реципієнта на себе, може означати одне з двох: або це невпевнена в собі людина, що відчуває себе в безпеці тільки усередині своєї власної особистої зони, або ж він належить до нації, для якої характерна …

Види Рукостискань →
Filed under:
Мова жестів від
Значення Контексту для Тлумачення Жестів
January 18, 2008

Іноді люди, що носять погано сидячий або тісний одяг, скуті в своїх рухах, і це робить вплив на виразність їх мови тіла. Це достатньо окремі випадки, але їх важливо мати на увазі, щоб зрозуміти, який психологічний вплив мають такі речі на боді ленгвідж.

Значення Контексту для Тлумачення Жестів →
Filed under:
Мова жестів від
Погляди
January 17, 2008

При тісному спілкуванні цей трикутник опускається від очей до грудей, а при віддаленому -от око до промежини. Чоловіки і жінки за допомогою цього погляду показують свою зацікавленість до людини, а якщо він теж зацікавлений, то він відповість тим же поглядом.
Погляд Скоса
Погляд скоса використовується для передачі інтересу або ворожості. Якщо він супроводжується злегка піднятими бровами або усмішкою, він означає зацікавленість і часто використовується для заманювання. Якщо він супроводжується опущеними вниз бровами, нахмуреним лобом або опущеними куточками рота, він означає підозріле, вороже або критичне відношення.
Висновки
Велике значення для результату зустрічі віч-на-віч має та частина людського тіла, на яку ви направляєте свій погляд. Якби ви були такими, що управляє, відчитує свого ледачого підлеглого, який погляд би ви вибрали? Якщо ви вибрали соціальний погляд, він не зверне ніякої уваги на ваші слова, незалежно від того, як …

Погляди →
Filed under:
Мова жестів від
Фіксація Ступні Однієї Ноги на Гомілці Інший
January 16, 2008

І коли з’явиться цей жест, ви можете бути упевнені, що жінка внутрішньо стиснулася і пішла в себе, як черепаха під панцир. Потрібний ніжний, дружній і теплий підхід, якщо ви сподіваєтеся розкрити цей затиск. Така поведінка характерна для соромливих і скромних жінок.
Я згадую випадок, коли один молодий страховий агент намагався оформити страховку молодій сімейній парі.
Ця спроба була невдалою, і він не міг зрозуміти, чому вона провалилася: начебто він слідував всім правилам продажу. Я вказав йому, що він не відмітив, як жінка впродовж всієї розмови сиділа, міцно обвивши ногою ногу. Якби страховий агент звернув увагу на цей жест, він зміг би зацікавити її перевагами такої страховки і добитися кращих результатів.

Фіксація Ступні Однієї Ноги на Гомілці Інший →
Filed under:
Мова жестів від
Ритуали Повязані із Заняттям Вільного Місця
January 15, 2008

Тому основна мета цього ритуалу полягає в тому, щоб зберігати гармонію.
Виключенням з цього правила є заняття вільної кабінки в туалеті. Доведено, що 90% людей вибирає крайні кабінки, і лише якщо вони зайняті, займають кабінки посередині.

Категорія: творчі роботи учнів 5 клас | Додав: nikita
Переглядів: 543 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайту