Неділя
18.11.2018
07:15
Вітаю Вас Гість
RSS

Вивчаємо економіку разом
(сайт вчителя економіки та правознавства Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Дошка оголошень »
Меню сайту

Наше опитування
Вам подобається мій сайт?
Всього відповідей: 527

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Дошка оголошень » Учням

Талановиті кадри України
Інформація | 07.11.2012, 21:15

Лідер серед професійних бухгалтерських видань

Всеукраїнська газета «Все про бухгалтерський облік»
запрошує взяти участь у конкурсі творчих робіт

«Талановиті кадри України»

Отримай можливість навчатися в одному з найкращих вузів України.

Це твій шанс – обери майбутнє зараз!

УМОВИ УЧАСТІ

І. Вимоги до учасників, реєстрація:

 1. Учасниками Конкурсу можуть бути учні 10–11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів, різних типів навчально-виховних комплексів, об`єднань, а також студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації, які зареєструвалися на інтернет-сайті ТОВ «Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» www.vobu.com.ua.
 2. Учасник Конкурсу при реєстрації на сайті Редакції зобов’язується надавати достовірну контактну інформацію, а саме: прізвище, ім’я, по батькові; контактний номер телефону; електронну адресу; назву навчального закладу, у якому навчається на момент реєстрації, та особисте фото (за бажанням).
 3. Реєстрація на сайті та виконання конкурсної роботи є підтвердженням того, що учасник ознайомлений з Умовами Конкурсу та дає згоду Редакції використовувати надану їм інформацію в рамках даного Конкурсу відповідно до чинного законодавства України.

ІІ. Терміни проведення Конкурсу творчих робіт:

 1. Початок: 1 жовтня 2012 р. о 00:00 за київським часом.
 2. Закінчення: 30 листопада 2012 р. о 23:59 за київським часом припиняється можливість реєстрації та виконання Конкурсної роботи.
 3. Підбиття підсумків (визначення переможців) та оголошення переможців: 1 грудня — 14 грудня 2012 р.
 4. Нагородження переможців — у період з 15 по 30 грудня 2012 року.

III. Написання конкурсної роботи:

 1. Кожен Учасник Конкурсу може виконати не більше однієї Конкурсної роботи в рамках даного Конкурсу.
 2. Кожен Учасник повинен обрати один із чотирьох запропонованих тематичних напрямків Конкурсної роботи: бухгалтерський облік, оподаткування, аудит, фінанси.
 3. Конкурсна робота складається з п’яти тестових запитань, одного творчого завдання та однієї задачі.
 4. Щоб відповісти на тестове запитання, учаснику необхідно обрати один із трьох запропонованих варіантів відповіді, натиснувши на нього.
 5. Творче завдання повинно складатися зі вступної частини, основної частини та висновків. У вступній частині формулюється досліджувана тема, окреслюється її значення та сучасний стан вирішення. В основній частині стисло, але зрозуміло подається виклад самостійної роботи конкурсанта. У висновках коротко формулюються основні результати роботи, їх можливе теоретичне та практичне застосування. Граничний обсяг творчого завдання — до 2500 знаків із пробілами.
 6. Учасник повинен розв’язати запропоновану на сайті задачу та пояснити, яким чином її виконано.

IV. Оцінка робіт, нагородження, відзначення учасників:

 1. Усі творчі завдання та пояснення до задач проходять перевірку модераторами щодо відповідності умовам. При порушенні умов, модератор має право не перевіряти або видалити Роботу без попередження Учасника Конкурсу.
 2. Кожна Конкурсна робота оцінюється Комісією за дванадцятибальною системою.
 3. Підсумком Конкурсу є визначення переможців Конкурсу. Переможцями Конкурсу стають 100 учасників, які набрали найбільшу кількість балів серед учасників. Усі переможці отримають рекомендаційні характеристики від газети «Все про бухгалтерський облік» для вступу до вищих навчальних закладів України ІІІ-V рівнів акредитації.
 4. Кожен з Учасників Конкурсу отримає від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» грамоту за участь у проекті «Талановиті кадри України».
 5. Після підбиття підсумків результати проведення Конкурсу та імена переможців розміщуються на сайті www.vobu.com.ua у розділі «На допомогу студентам, учням». Переможці Конкурсу інформується одним із таких способів: особисто телефонним та/або поштовим повідомленням через уповноваженого представника Редакції; через міський/районний відділ освіти, до якого відноситься школа; через дирекцію школи, у якій навчається переможець.
 6. Рекомендаційні характеристики та грамоти за участь буде передано Учасникам Конкурсу через міські/районні відділи освіти, до яких відносяться навчальні заклади, а студентам вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації — через дирекцію вищих навчальнтх закладів в яких на момент виконання Конкурсної роботи навчалися Учасники Конкурсу.
Додав: Alla-Petrivna | Контактна особа: Алла Петрівна Рябуха E
Переглядів: 1661 | Розміщено до: 07.12.2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайту